8368
29 آذر 1401 - 19:23

پلیس هموراه در راستای برقراری نظم و امنیت عمومی گام برمی‌دارد

کرمانشاه- فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: پلیس هموراه در راستای برقراری نظم و امنیت عمومی گام برمی‌دارد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار علی اکبر جاویدان در مراسمی که با حضور جمعی از مدیران انتظامی استان در مجتمع رفاهی پردیس کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: طی ۳ ماه اخیر کشورمان دچار ناملایمتی هایی شد و دشمنان قسم خورده انقلاب و نظام با همراهی برخی مزدوران داخلی خود، اتفاقاتی را رقم زدند که خوشایند هیچ گروه و قشری نبود.

وی ادامه داد: نظام الهی ما برگرفته از قیام سیدالشهدا است و در این ۴۳ سال توانسته آنچنان به شکوفایی و بالندگی برسد که توطئه‌ها و حربه‌های دشمنان هرگز نتواند خدشه‌ای بر آن وارد کند.

جاویدان تصریح کرد: صلابت انقلاب اسلامی مانند صلابت کوه بیستون و دماوند است و چنین اقدامات مذبوحانه ای همانند نسیمی است که بر پیکره این کوه‌ها می‌وزد و یقیناً توان این را ندارد که حتی خدشه‌ای بر عظمت و اقتدار آن وارد کند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به مجاهدت، ایستادگی و صلابت نیروهای مسلح در دفاع از تمامیت ارضی کشور و مقابله با اغتشاشگران، افزود: در این مدت نیروهای پلیس و بسیج با نگاه اعتقادی شبانه روز در میدان عمل و حفظ ارزش‌های انقلاب و نظام در میدان حضور داشتند و به آن عده معدود که یا فریب خورده بودند و یا جز عناصر داخلی دشمن بودند اجازه عرض اندام ندادند.

وی ادامه داد: به تعبیر رهبر معظم انقلاب در جریان حوادث اخیر پلیس مظلوم اما مقتدرانه ظاهر شد و در راستای دفاع از ارزش‌های نظام و تأمین امنیت و آسایش مردم، آسایش را از خود و خانواده‌هایشان گرفتند و مردانه پای کار بودند تا امروز به فضل الهی شاهد آرامش در کشورمان باشیم.

جاویدان با تمجید از غیرت، پایمردی و رشادت کارکنان انتظامی استان کرمانشاه نیز گفت: همه ما در این مدت ناسزا شنیدیم، سنگ و چوب خوردیم، تهمت شنیدیم و هجمه‌های زیادی علیه ما وارد شد اما به خاطر کشور و مردم عزیزمان تحمیل کرده و اجازه ندادیم دشمنان به آنچه که می‌خواهند برسند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه یادآوری کرد: ایستادگی و همت سربازان ولایت در مجموعه نیروهای مسلح و خصوصاً انتظامی، بساط فتنه و اغتشاش در کشور برچیده شد و قطعاً این دوران به عنوان برگ زرینی در کارنامه پرافتخار مدافعان امنیت و میهن به ثبت خواهد رسید و در تاریخ از همه مجاهدان این عرصه به نیکی یاد خواهد شد.

وی همچنین با تقدیر از همراهی خانواده مدیران و کارکنان انتظامی استان افزود: بدون شک اگر دلگرمی و همراهی این عزیزان نبود موفقیت‌های کنونی نیز حاصل نمی‌شد، این عزیزان بسیاری از سختی‌ها، استرس‌ها و نگرانی‌ها را به جان خریدند تا انقلاب و نظام اسلامی ما هرچه زودتر به آرامش و امنیت برسد.

جاویدان در پایان گفت: افتخار مجموعه انتظامی استان کرمانشاه خدمت به مردم شریف و نجیبی است که همواره در صف مقدم حمایت از انقلاب و نظام اسلامی قرار داشته‌اند و همواره تلاش کرده‌ایم تا خادم خوبی برای آنها باشیم.

منبع: مهر
شناسه خبر: 923132